reklamı kapat

POPÜLER

Garmin’in güneş enerjili yeni akıllı saat modelleri Türkiye’de satışta

Dünyanın en büyük akıllı saat üreticilerinden birisi olan Garmin tarafından hazırlanan yeni “Solar” serisi modeller artık Türkiye’de de elde edilebiliyor.

Gerçekten çok geniş bir ürün gamına sahip olan Garmin imzalı akıllı saat modelleri Türkiye’de de uzun yıllardır elde edilebiliyor. Firmanın büyük bir satış kanalına giren son modelleri ise yeni Solar serisi saatler oluyor. Solar serisinde normalde 20 farklı model sunan firma, bu seride güneşten yararlanıyor. Bu açıdan dış kullanıma odaklanan modeller, bünyelerindeki güneş paneli sayesinde kendilerini şarj edebiliyor ve kullanım ömürlerini hatırı sayılır orada artırabiliyor. Ancak saatlerin ucuz olmadığını açıkça belirtmek gerekiyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere yeni saatlerin başlangıcı 4.369 TL seviyesinde yer alıyor. Fiyat tam 9 bin TL‘ye kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin imzalı Türkiye’de satılan en pahalı akıllı saat modelleri Marq serisinde yer alıyor

En pahalı model ise Garmin’in Marq serisinde yer alan Driver modeli konumunda. Bu model Türkiye’de şu an tam 22 bin TL‘nin üzerinde bir fiyata sahip. Bu fiyat gerçekten tam anlamıyla nefes kesiyor. Garmin Marq koleksiyonu normalde beş farklı modelden oluşuyor. Ailedeki beş modelin Athlete, Expedition, Captain, Aviator ve Driver isimleri bulunuyor. Bu modellerden Aviator bünyesinde havacılık haritaları taşıyor. Havalimanı kodlarını gösterebilen model, pilotlara özel ve radar üzerinden hava durumu verebiliyor. Sürücülere özel Driver modeli 250 adet yarış pistinin verisiyle gelirken, Captain modeli direkt olarak denizcileri hedef alıyor. Expedition modeli daha çok yürüyüş gibi aktiviteler yapan doğa sever maceraperestler odağında hazırlanmış. Athlete ise adında da geçtiği üzere direkt olarak profesyonel sporcuları hedef kitlesine alıyor.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen akıllı telefon geliyor