reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat

Karşınızda fiyat dahil kilit detaylarıyla Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat için büyük bir sızıntı yapıldı. Roland Quandt saatin sürprizini iyice kaçırmış durumda. İşte detaylar;

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat modeli resmi basın görselleri ve fiyat dahil kilit detaylarıyla karşımızda yer alıyor. Tasarımını ilk defa geçtiğimiz hafta yerli bir sızıntı ile gördüğümüz model, hatırlarsınız klasik ve spor olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Genel olarak yuvarlak yapıyı koruyan ve yerini aldığı modelden daha şık bir çizgide tasarlanan saat, firmanın resmi rakamına göre 2 haftalık / 14 günlük bir pil ömrüyle geliyor. Spesifik olarak 455 mAh pil kapasitesine sahip olduğu söylenen akıllı saat, aktarıldığı kadarıyla kablosuz şarj desteğiyle yolda. Burada modelin direkt olarak bir akıllı telefon gibi kablosuz şarj cihazlarında şarj edilebileceği aktarılıyor. Bu da daha önce dediğimiz gibi gerçekten oldukça güzel ve kullanışlı görünüyor. Bünyesinde 1,39 inç 454×454 piksel OLED ekran yer alan saat, 46 mm boyutunda kasasıyla büyük bir seçenek konumunda yer alıyor. 4 GB dahili depolaması olan saatin, elbette GPS desteği de bulunuyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan ve birçok kalemde detaylı aktivite / spor takibi yapabilen suya dayanıklı Watch GT 2 Pro akıllı saat, Roland Quandt’a göre Avrupa’da yaklaşık olarak 280 euro seviyeside satılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 Pro yanında Honor Watch GS Pro da geliyor

Çok yakında resmi olarak lanse edilecek denilen Honor Watch GS, aktarıldığı kadarıyla özellikle dağcılık ile ilgilenenlere hitap ediyor. Yuvarlak ve kaslı bir tasarıma sahip olacağı aktarılan saatin, henüz tam olarak neler sunacağı bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın gelişmiş akıllı saat modeli Series 5