reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Phone 3

İşte karşınızda güçlü oyun telefonu Asus ROG Phone 3

Oyun telefonu modeli Asus ROG Phone 2‘nin yakında yerini alacak Asus ROG Phone 3 için resmi basın görseli sonunda ortaya çıktı.

Asus ROG Phone 3 resmi olarak açıklandığı kadarıyla 22 Temmuz tarihinde  tanıtılıyor. Oyun telefonu pazarında yine çıkan yeni görsellerini aşağıda görebileceğiniz Snapdragon 865 Plus işlemcili Lenovo Legion karşısına çıkacak cihaz, tasarımsal olarak Evan Blass tarafından tanıtımı önceside gözler önüne serildi. Tasarım bakıldığı zaman ROG Phone 2 ile hemen hemen aynı görünüyor. Yatayda elde tutmayı kolaylaştırmak adına günümüzde geniş sayılacak çerçeveleri bulunan ROG Phone 3, özellikle arkasıyla dikkat çekiyor. Burada LED aydınlatmalı ROG logosu ve diğer tasarım detayları dikkat çekiyor.

Lenovo Legion Gaming Phone Pro

Lenovo’nun 21 Temmuz’da tanıtılacak oyun telefonu da etkileyici görünüyor. Bu model direkt olarak yatay kullanıma özelleştiriliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG Phone 3 teknik detayları ise şöyle

Telefon gücünü rakibi gibi yeni tanıtılan Snapdragon 865 Plus işlemciden ve tam 16 GB RAM‘den alıyor. Artık yüzde 100 netleştiği üzere 30W hızlı şarj destekli 6.000 mAh gibi büyük bir pil üstüne kurulan oyun telefonu, sıvı temelli çok iyi bir soğutma sistemi taşıyor deniyor. 6,59 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekran ile yolda olduğu da aktarılan ROG Phone 3, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. Burada ana kameranın 64 megapiksel, bir diğer kameranın ise 13 megapiksel çözünürlük taşıdığı biliniyor. Resmi kayıtlara göre 512 GB dahili depolama seçeneği de sunulacak güçlü oyun telefonu, tasarımsal olarak ROG Phone 2‘den çok farklı bir çizgi taşımıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı MIUI 12