reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Phone 3

Asus ROG Phone 3 için resmi tarih verildi; Türkiye’ye gelir mi?

Oyun telefonu modeli Asus ROG Phone 2’nin yakında yerini alacak Asus ROG Phone 3 için firmadan resmi lansman tarihi geldi.

Asus ROG Phone 3 resmi olarak açıklandığı kadarıyla 22 Temmuz tarihinde  tanıtılıyor. Uzun bekleyişi bitirmek için bu tarihi seçen Asus, yeni modeliyle gerçekten iddialı geliyor. Yerini alacağı ROG Phone 2’ye oranla tasarımsal açıdan çok büyük farklar taşımayan telefon, oyun telefonu pazarına ses getirecek bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan teknik detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz modelin, Türkiye’de satılması ise beklenmiyor. Asus nedense ROG Phone modellerini Türkiye pazarına getirmeyi tercih etmiyor. Bunun yeni modelde de değişmesi maalesef beklenmiyor. Firma diğer ürünlerinin birçoğunu ise biliyorsunuz Türkiye’de aktif olarak satıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ROG Phone 3 hangi teknik detaylar ile geliyor?

Telefon gücünü “hız aşırtılmış” Snapdragon 865 işlemciden (Burada halen Snapdragon 865 Plus beklentisi de var) ve tam 16 GB RAM‘den alıyor. 30W hızlı şarj destekli 6.000 mAh gibi büyük bir pil üstüne kurulan oyun telefonu, sıvı temelli çok iyi bir soğutma sistemi taşıyor deniyor. 6,59 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekran ile yolda olduğu da söylenen ROG Phone 3, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. 3,5 mm kulaklık girişi olacak model, parmak izi sensörünü ise ekranın altında taşıyacak deniyor. ROG Phone 3’ün resmi kayıtlarda boyutu 171 x 78 x 9.85 mm, ağırlığı ise 240 gram olarak görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı MIUI 12

İLGİLİ HABERLER