reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Karşınızda ilk basın görseliyle Samsung Galaxy Note 20 Ultra

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ile beraber resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra, ilk kez gerçek bir basın görseli ile karşımızda yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 ikilisi gündeme gelmeyi sürdürüyor. Ancak her zaman söylediğimiz gibi yeni serinin gerçek yıldızı Galaxy Note 20 Ultra olacak. İşte bu üst düzey model, yukarıda da dediğimiz gibi ilk basın görseli ile ses getirmeyi başarmış durumda. Bu basın görseli modelin dikkat çekecek renk seçeneğini ve büyük arka kamera modülünü gözler önüne seriyor. Burada görebileceğiniz üzere üçlü kamera sistemi ile lazer otomatik netleme sistemi bir araya geliyor. Ayrıca flaş da sürpriz olmadığı üzere bu modülün üstünde bulunuyor. Basın görselinde bünyesinde entegre S Pen ile birlikte boy gösteren akıllı telefon, sabah saatlerinde yapılan sızıntıda da söylediğimiz üzere Galaxy Note 10 serisi gibi köşeli yapıyı benimsiyor. Galaxy Note 20 ise biraz daha yuvarlak hatlı bir tasarıma sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20’nin pil detayları ise şöyle görünüyor

Pil tarafında Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pil taşıyor. Resmi 3C kayıtlarına göre telefonlarda 25W kablo üstünden hızlı şarj desteği sunuluyor. 25W bir kez daha söylemek gerekirse günümüz için çok düşük bir seviye. Artık birçok cihazda tam 65W hızlı şarj sistemleri bulunuyor. Hatta bazı telefonlarda 30W hızlı kablosuz şarj sistemleri yer alıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!