reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra canlı görüntülendi, yeni bilgiler geldi

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ile beraber resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra, ilk defa canlı görüntülendi.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 ikilisi gündeme gelmeyi sürdürüyor. Burada en çok dikkat çeken ise hep söylediğimiz gibi Galaxy Note 20 Ultra oluyor. 1.299 dolar gibi bir fiyattan satılacak denilen telefon, hatırlarsınız geçtiğimiz hafta firmanın resmi sitesinde kendisini göstermişti. Cihaz şimdi ise canlı canlı görüntülendi. Bu sızıntı sayesinde ilk defa ön yüzünü de gördüğümüz telefon, aşağıda görebileceğiniz üzere ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor. Gerçekten ince çerçevelere sahip olan Galaxy Note 20 Ultra, kıvamında kavisli kenarlar taşıyor. Çerçevelerinin Note 10 Plus’tan biraz daha ince, ekran deliğinin ise biraz daha ufak olduğu görülen telefon, köşeli yapısıyla dikkat çekiyor ve arkasında birisi periskop olmak üzere üçlü kamera sistemi taşıyor. Bu sisteme bir lazer netleme modülü de eşlik ediyor. 21 Ağustos tarihinde yurt dışında elde edilebilir olacak denilen Galaxy Note 20 ailesi, güçlerini artık hemen hemen kesin olarak belirli pazarlarda Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. Bu işlemcinin halen tanıtılması bekleniyor. Türkiye gibi pazarlarda ise Exynos 992 kullanılacak gibi görünüyor. Telefonun entegre S Pen kalemi ise Galaxy Note 10’ların tam tersi konumda bulunuyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 için pil konusunda bildiklerimiz de var

Pil tarafında bir kez daha netleştiği üzere Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pil taşıyor. Resmi 3C kayıtlarına göre telefonlarda 25W kablo üstünden hızlı şarj desteği sunuluyor. 25W bir kez daha söylemek gerekirse günümüz için çok düşük bir seviye. Artık birçok cihazda tam 65W hızlı şarj sistemleri bulunuyor. Hatta bazı telefonlarda 30W hızlı kablosuz şarj sistemleri yer alıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!