reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin tanıtım tarihi resmiyet kazandı

Kısa bir süre önce satış tarihi sızan Samsung Galaxy Note 20 ailesinin tanıtım tarihi resmen belli oldu. Daha önce ortaya atılan iddialarda olduğu gibi Galaxy Note 20 ailesinin 5 Ağustos‘ta tanıtılacağı resmiyete kavuştu.

Samsung’un internet sayfası üzerinden canlı yayınla gün ışığına çıkacak yeni modeller teknoloji dünyası tarafından dört gözle bekleniyor.  New York’ta yapılması beklenen ancak tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle etkinliğin canlı olarak düzenleneceği de açıklandı.
samsung
Kısa bir süre önce canlı olarak görüntülenen Samsung Galaxy Note 20 ile ilgili özelliklerden de kısaca bahsetelim. Snapdragon 865 Plus veya Exynos 992 işlemciyi bünyesinde barındıracak telefon performans açısından sınırları zorlaması bekleniyor. Oyun performansında çıtayı bir üst noktaya taşıyacak yeni Galaxy ailesinin üçlü kamera sistemiyle geleceği iddia ediliyor. Ailenin en güçlü üyesi Galaxy Note 20 Ultra modeli, köşeli bir yapıyı benimsiyor. Note 20 Ultra’nın 108 megapiksellik bir ana kamerayla gelmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 iyileştirilmiş otofokus performansıyla geliyor

Samsung’un bu kamerada özellikle otofokus performansında iyileştirme sunacağı da belirtiliyor. Telefonun siyah, bakır kahverengi, gri, nane, gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle geleceği belirtiliyor. Pil tarafında Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pil taşıyor.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!