reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 için geri sayımı başlatan tarih

Heyecanla beklenen Galaxy Note ailesinin en yeni üyesi Samsung Galaxy Note 10, karşımıza beklediğimizden de erken çıkmaya hazırlanıyor.

Akıllı telefon pazarının hayli karışık olduğu şu günlerde Samsung Galaxy Note 10 için nihayet tanıtım tarihi belli oldu. CNet‘in haberine göre cihaz 7 Ağustos‘ta Brooklyn’deki Barclays Center’da ortaya çıkacak. Unpacked etkinliği için geri sayımı başlatan Samsung’un Galaxy Note 9 tanıtımını da orada gerçekleştirdiğini hatırlatalım. 2 aydan kısa bir süre sonra kavuşacağımız yeni Note modeli ise bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Dedikodulara göre bu yıl iki farklı ekran boyutuyla gelmesi beklenen Note 10’lardan en az birinin de 5G destekli olacağı söyleniyor. 6,28 inç ve 6,75 inç olması beklenen modellerle kullanıcılara alternatif sunan Koreli üretici Note deneyimini de geliştirmeyi amaçlıyor. İki cihazda da 3,5 mm’lik kulaklık girişinin yer almayacağı yine kulislerde konuşulanlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 için stratejik dönem

Note 10 modelinin çıkışı ise kritik bir döneme denk geliyor. Koreli üretici her ne kadar dünyanın bir numaralı akıllı telefon üreticisi olsa da; yıldan yıla pazar payının bir kısmını rakibi Huawei’ye kaptırıyordu. Ancak Huawei’nin son dönemlerde yaşadığı bu kriz, Samsung için önemli bir fırsata dönüşmüş durumda. Galaxy Note 10 modeli bu sebeple Galaxy Note 9’a kıyasla daha başarılı bir satış dönemi geçirebilir. Kafası hayli karışık olan kullanıcıları ikna edebilecek yenilikler sunacak mı, işte bu merak konusu. Galaxy Note 9 tanıtımı biraz sönük geçmiş ve isteneni tam olarak verememişti. Yeni cihazın ise büyük merak uyandırdığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Samsung’dan akıllı televizyonlar için virüs hatırlatması