reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20
Samsung Galaxy Note 20
Samsung Galaxy Note 20

Periskop kameralı Samsung Galaxy Note 20 konsepti ortaya çıktı [Video]

Galaxy S20 ailesinin tanıtılmasının ardından tüm gözler Samsung Galaxy Note 20 ailesine çevirmiş durumda. Bu yılın ağustos ayında tanıtılmasını beklediğimiz telefonun konsept çalışması ortaya çıktı.

Concept Creator tarafından paylaşılan videoda karşımıza çıkan telefon tasarımıyla Galaxy Note 10 ailesine epeyce benziyor. Galaxy S20 ailesinde kullanılan kamera dizilimin aksine Galaxy Note 20’deki kamera diziliminin Galaxy S10 Plus‘a benzediği görülüyor. Periskop kameraya sahip olan telefon Galaxy S20 Ultra modelinde olduğu gibi 10 kat hibrit optik, 100 kat ise dijital yakınlaştırma yapabileceği konuşuluyor. Samsung’un yakınlaştırma konusunda bir iyileştirme sunma ihtimali de kuvvetle muhtemel. Cihazın ön tarafına bakıldığında ise Infinity O ekran karşımıza çıkıyor. Ekran deliğinin orta kısımda yer aldığı telefonun Galaxy Note 10 ailesinin başarısını sürdürmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 için beklenen özellikler neler?

Kaynaklar Galaxy Note 20 ailesinin üç farklı modelle satışa sunulacağını söylüyor. Bu modeller arasında Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri yer alıyor. Modellerin gücünü Snapdragon 865 Plus işlemcisinden alacağı ifade ediliyor. Ice Universe’e göre Samsung Galaxy Note 20 ailesinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran kullanacak. Kaynaklar modelin 120 Hz yenileme hızının QHD+ çözünürlükte sunacağını dile getiriyor. Bilindiği üzere Galaxy S20 ailesinde de 120 Hz ekran yer alıyor. Galaxy Note 20 ailesiyle ilgili tüm detayların ağustos ayında gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkması bekleniyor.

İlgili video

Telefonun etkileyici konsept çalışması