reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20
Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için çıkan yeni bilgiler

Samsung’un yaz döneminde çıkacak Samsung Galaxy Note 20 ailesi için yeni bilgiler ortaya çıktı. Modeller için sızıntılar başladı.

Galaxy S10 ailesinin üstüne Galaxy S11 değil Galaxy S20 ailesini getiren Samsung, biliyorsunuz bunun yeni amiral gemisi ailesinde de devam ettirecek. Yani Galaxy Note 10 ailesinin üstüne Galaxy Note 11 değil Galaxy Note 20 ailesi gelecek. İşte bu modeller yeni bilgilere göre 128 GB temel depolama seçeneğine sahip olacak. Şirket içerisinde Project “C” olarak geçen telefonlar, tahminler ve duyumlar doğru çıkarsa microSD yuvasına da sahip olacak. Bu açıdan temel depolama alanları birçok kişiye fazlasıyla yeterli gelecek Note 20 ailesi, en az iki modelden oluşacak gibi görünüyor. Ancak burada üç model beklentisi de bulunuyor. Kaynaklar halen karşımıza Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri çıkacak diyor. Modellerin ortak olarak gücünü Snapdragon 865 Plus işlemciden alma ihtimalleri bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 için başka ne biliyoruz?

Daha önce konuşan sağlam kaynak Ice Universe’e göre Samsung Galaxy Note 20 ailesinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran kullanacak. Bu çok da sürpriz olmayan ekranın Galaxy S20 ailesinden daha iyi olacağı aktarılırken, bazı başka kaynaklar ise modelin 120 Hz yenileme hızının QHD+ çözünürlükte sunacağını aktarıyor. Biliyorsunuz Galaxy S20 ailesinde de 120 Hz ekran yer alıyor. Ancak bu yenileme hızı sadece FHD çözünürlükte kullanılabiliyor. Yeni Note ailesinin S Pen ile geleceğine de kesin gözüyle bakılıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!