reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için yeni tasarım sızıntısı [Video]

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için yeni tasarım sızıntısı daha yapıldı. Hazırlanan taslak tasarım son hali gösteriyor deniyor.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Plus ikilisi için kısa süre önce Ben Geskin imzalı bir taslak tasarım çıkmıştı. Şimdi ise karşımızda aile için sızan CAD dosyalarından hazırlanan yeni bir tasarım çalışması var. Direkt CAD dosyalarından hazırlandığı için doğruluk payı Geskin’in tasarımından daha yüksek denilen bu Pigtou imzalı çalışma, bir kez daha yeni serinin Galaxy Note 10’lardan çok da farklı olmayacağını gösteriyor. Burada bizi merkeze yerleştirilmiş ekran deliğindeki tek selfie kamerası, köşeli yapı ve eşit kalınlıkta ince çerçeveler bekliyor. Arka kamera modülünde görebileceğiniz üzere bir periskop kamera yer alacak telefon, gövdeye entegre bir S-Pen’e sahip ve sürpriz olmayacağı üzere parmak izi sensörünü ekranına entegre ediyor. Daha önce de söylediğimiz gibi benzer olduğundan Galaxy Note 10 sahiplerinin ilgisini çekmeyecek izlenimi oluşturan telefonlar, yine çok şaşırtmadığı üzere 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Modeller ile biliyorsunuz internet üstünden yapılacak bir etkinlik ile tanışacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin teknik detayları şöyle

İşlemci tarafında modeller güçlerini belirli pazarlarda Snapdragon 865, Türkiye gibi birçok pazarda ise yeni Exynos 992 işlemciden alıyor. Ekran tarafında Galaxy Note 20 modeli 6,42 inç 2345×1084 piksel 404 PPI 60 Hz bir AMOLED ekranla geliyor. Galaxy Note 20 Plus modelinde ise 6,87 inç 3096×1444 piksel 497 PPI 120 Hz bir AMOLED yer alıyor. Kamera konusunda şimdilik Galaxy Note 20 Plus için bilgiler var. Söylendiği kadarıyla telefonun arkasında 108 megapiksel ana kamera yer alıyor. Ayrıca bu telefonda 4.500 mAh pil var deniyor. Normal Galaxy Note 20’de ise 4.000 mAh pil bekleniyor. Modellerin fiyatları ise henüz netlik kazanmış değil.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!

İLGİLİ HABERLER