reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

İşte karşınızda sızan tasarımıyla Samsung Galaxy Note 10 [Video]

Son günlerin gözde modeli Samsung Galaxy Note 10, resmi CAD dosyalarından hazırlanan taslak tasarımıyla karşımızda bulunuyor.

Onleaks ve 91Mobiles ortaklığı bir kez daha büyük bir adım attı ve Samsung Galaxy Note 10 modellerinin tasarımını erkenden görücüye çıkarttı. Toplam dört farklı model halinde gelen ancak aynı tasarımı paylaşacak Note 10 ailesi, görüldüğü üzere sürpriz yaratmayan bir tasarımla yolda bulunuyor. Oldukça ince çerçeveleri ve kavisli kenarları bulunan cihazın, özellikle merkezde yer alan ekran deliği dikkatleri üzerine çekiyor. Bu ekran deliğinde geniş açı ön kamera yer alıyor. Galaxy S10 modellerinin ekran deliğini yan tarafa koyan firma, Note 10’da merkezi tercih ediyor. Parmak izi sensörü ultrasonik sensör ile ekrana entegre edilecek telefon, arkasında dikey konumlandırılmış üçlü kamera sistemi barındırıyor. Taslak tasarımlarda da görüldüğü üzere bir 3.5 mm kulaklık girişi olmayan telefon, bu açıdan sıkı kullanıcıları oldukça üzecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Note 10
Samsung Galaxy Note 10
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi ne zaman geliyor?

Resmi duyurunun ağustos ayında yapılması bekleniyor. Modelin fiyatı hakkında henüz bir bilgimiz bulunmuyor ancak bazı başka detaylar yavaş yavaş geliyor. Bunlara göre 4G / 5G destekli Galaxy Note 10e ve 4G / 5G destekli Galaxy Note 10, güçlerini Snapdragon 855 veya Exynos 9825 alıyor. Galaxy Note 10e’de 6,28 inç, Note 10 / Note 10 Pro’da ise 6,75 inç 1440×3040 piksel HDR 10+ destekli Dinamik AMOLED ekran kullanacak denilen firma, yeni modelleriyle bakalım ne kadar ses getirecek?