reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 20 sürpriz bir özellikle geliyor

Samsung Galaxy Note 20 ile ilgili yeni bir patent ortaya çıktı. Daha önce ortaya çıkan dedikodularda telefonda ekran deliği olmayacağı ve ön kameranın entegre edileceği belirtilmişti.

Paylaşılan patente bakıldığında ise ön kamera ekranın sol tarafında ve delikli bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Ön kameraya bildirim ışığının da eşlik edeceği belirtiliyor. Bildirim ışığı patent görsellerinin bazılarında kameranın etrafında görülse de bazılarında ise kameranın farklı yerlerinde karşımıza çıkıyor. İnce bir tasarıma sahip olduğu için bildirim ışığının herhangi bir bilgi göstermeyeceği ve bu özelliğin indirme hızlarında kullanıcılara fayda sağlayabileceği ifade ediliyor. Pek tabii Samsung, böyle bir patenti almış olsa dahi bu özelliği Galaxy Note 20’de kullanıp kullanmayacağı belirsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20, 120 Hz ekran yenileme hızıyla geliyor

6 nm üretim süreciyle geliştirilen Exynos 992 işlemcisinden güç almasını beklediğimiz telefonun Galaxy S20 ailesindeki özelliklerle gelmesi bekleniyor. Tasarımıyla Galaxy S20’den izler taşımasını beklediğimiz modelde 120 Hz’lik bir ekranın yer alacağı konuşuluyor. Kaynakların aktardıkları bilgiler gerçeğe dönüşürse Samsung bu modelde 120 Hz ekran özelliğini QHD+ çözünürlükte sunacak.  Ağustos ayında tanıtılmasını beklediğimiz telefonun aynı ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Telefonla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Patent görseli LetsGoDigital internet sayfasından alınmıştır

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!