reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy note 20

Samsung Galaxy Note 20’nin renk seçenekleri ortaya çıktı

Hollandalı internet sayfası GalaxyClub, Samsung Galaxy Note 20 ailesiyle gelmesi planlanan renk seçeneklerini paylaştı. Galaxy Note 10 ailesinde beş farklı renk seçeceği sunan Samsung’un yeni modelde üç farklı renk seçeneği sunacağı dile getiriliyor.

Gri, bakır ve yeşil renk seçenekleriyle gelmesi konuşulan modelin sızan taslak tasarımlarında telefonla ilgili bilgiye de sahip oluyoruz. Galaxy Note 10 Plus’ta bulunan kamera modülünden daha büyük bir kamera sensörünü bünyesinde barındıran telefon tasarım açısında Galaxy S20 ailesinden izler taşıması bekleniyor. Exynos 992 işlemcisini bünyesinde barındıran telefonda S-Pen konusunda da yenilikler bekliyoruz.  Telefonda 120 Hz’lik ekranın yer alma olasılığı kuvvetle muhtemel. Samsung’un 120 Hz’lik desteğini QHD+ çözünürlükte de sunacağı die getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için geri sayım başladı

108 megapiksel arka kamerayla geleceği iddia edilen telefonda 64 megapiksellik telefoto kameranın ve 12 megapiksellik ultra geniş açı kameranın yer alma ihtimali kuvvetle muhtemel. Telefonun ön kamerasında bir yenilik görüp görmeyeceğimiz ise belli değil.  Büyük ihtimalle F/2.2 diyaframlı 10 megapiksel kameraya sahip olacağı söylenen telefonun arka kamerasıyla 8K video kaydı da mümkün olacak. Ağustos ayında tanıtılmasını beklediğimiz telefonun aynı ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 20 modeliyle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlere aktaracağız.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!