reklamı kapat

POPÜLER

samsung hava temizleyici
samsung hava temizleyici

Samsung’dan zararlı maddeleri ve kötü kokuları arındıran hava temizleyicisi

Koronavirüs salgını dünyada etkisini sürdürürken Samsung gibi üreticiler de piyasaya sürdükleri ürünlerle kullanıcıların daha iyi hayat kalitesi yaşamasına imkan tanıyor.

Samsung, hava temizleyicisi ile bu konuda kullanıcılara yardımcı oluyor. Evlerdeki havayla birlikte kötü kokuları da arındıran cihaz sunduğu özellikleriyle dikkat çekiyor. AX34R3020WW/SK kod adını taşıyan Samsung hava temizleyici ile havadaki formaldehit gibi zararlı gazların ve maddelerin yok olmasını sağlamak mümkün. Cihaz, 34 metrekarelik bir alanda etkin olarak kullanılabiliyor. Cihaz maksimum 45 dBA ses ile kullanıcıyı rahatsız etmeden çalışıyor.

Üç adımlı hava temizleme sistemi kullanarak havayı temizleyen ve kötü kokuyu gideren bu üründe yer alan toz sensörü ise toz miktarını gerçek zamanlı olarak algılıyor. Cihazdaki 4 Renkli Göstergesi 4 farklı renge sahip bir LED lamba kullanılarak sonuçları gösteriliyor. Cihazda yer alan çocuk güvenlik kilidi, ekrandaki tuşların kazara kullanılmasının önüne geçiyor. Ayrıca yuvarlatılmış kenarlı şekli sayesinde olası çarpmalarda çocukların güvenliğini de sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung hava temizleyicisinin Türkiye fiyatı

Kullanıcılar böylece havanın ne kadar temiz olduğunu görebiliyor. PM2.5 filtre sayesinde ise 0,3 mikrometre büyüklüğündeki toz parçacıklarının ve formaldehit gibi zararlı gazların yüzde 99,9’u filtrelenebiliyor. Otomatik mod adı verilen özellik yumuşak ve sessiz bir hava akışı sağlıyor. Bu özellik kirlilik seviyesini algılıyor ve en uygun hava kalitesini korumak için gücü otomatik olarak ayarlıyor. Cihazın satış fiyatı ise 1.899 TL.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!

İLGİLİ HABERLER