reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Giysileri yıkamadan dezenfekte edebilen dolap: Samsung AirDresser [Video]

Samsung Electronics, yenilikçi AirDresser‘ın İngiltere ve Rusya da dahil olmak üzere dünyadaki pazarlarda küresel lansmanını duyurdu.

Samsung’un en yeni ev inovasyonu, toz ve mikropları gidermek için güçlü hava ve buhardan yararlanıyor. AirDresser, kolay ve rahat giysi bakımı sağlamak için kıyafetleri dezenfekte ediyor. Ünite içine bir giysi asıldığında, kullanıcı döngüyü başlatabiliyor. Jet Hava ve Hava Askıları ayarları tozu gidermek ve temizlemek için güçlü bir hava salıyor. Cihaz bu işlemi minimum gürültü ve titreşimle sağlıyor. Bu işlemin ardından JetSteam özelliği giysileri bakteri, virüs ve alerjenlerden kurtulmak için dezenfekte edebiliyor. JetSteam, yüksek sıcaklıkta buharı kumaşa derinlemesine enjekte sağlıyor.

AirDresser ayrıca ter, tütün ve yiyecek kokularını gidermeye de imkan tanıyor. Self Clean teknolojisi ise ısı, hava ve buharın bir kombinasyonuyla temizleyerek sert veya maliyetli deterjanlar gerektirmeden AirDresser’ın içini nemlendiriyor, sterilize ediyor ve kokuları gideriyor.  Samsung AirDresser ayrıca, giysilerin nazikçe bakım yapılmasını sağlıyor ve tüketicilerin en sevdikleri ürünleri çok sık yıkamasına yardımcı olarak ömrünü uzatıyor. Isı Pompası Kurutma özelliği giysileri düşük sıcaklıkta nazikçe kurutuyor, ısı hasarını ve büzülmesini en aza indiriyor. Kırışıklık Bakımı da kırışıklıkları düzeltmeye yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung AirDresser’ın fiyatı belli mi?

Önümüzdeki günlerde yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan Samsung AirDresser’ın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise belli değil.

İlgili video

Giysilerin temiz kalmasını sağlayan dolap