reklamı kapat

POPÜLER

Realme
Realme

Realme telefonlar yanında Türkiye’de satılacak iki önemli aksesuar

Türkiye operasyonuna resmi olarak başlayan Realme, aşağıda detaylandırdığımız telefonları yanında Türkiye pazarına iki aksesuar da getiriyor.

Realme, Türkiye’de biliyorsunuz çok uzun zamandır beklenen bir firmaydı. OPPO’dan ayrılarak kurulan ve yurt dışında ciddi şekilde ses getiren firma, özellikle fiyat-performans oranı yüksek telefonlarıyla biliniyor. Günümüzde bu telefonlar çok büyük önem arz ettiğinden oldukça öne çıkan firma, ilk aşamada Türkiye’ye aşağıdaki haberde fiyatlarını ve özelliklerini paylaştığımız telefonlarını getiriyor. Ancak bunlar yalnız gelmiyor. Çünkü lansmanda aktarıldığı kadarıyla firmadan iki aksesuar da yolda. Bunların ilki bir powerbank. 10.000 mAh kapasiteye sahip ürün, üç farklı renk seçeneğine sahip. 18W iki yönlü hızlı şarj destekli ürün, USB-A ve USB-C çıkışlarını bünyesinde barındırıyor. Bu üründe 12 katmanlı bir devre koruma kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme, Türkiye pazarına çok uygun bir firma

Şirketin Türkiye’ye getireceği bir diğer ürün ise “Buds Air” isimli kablosuz kulaklık modeli. Henüz powerbank ile beraber Türkiye fiyatı açıklanmayan kulaklık, aktarıldığı kadarıyla tam 17 saat pil ömrü sunuyor. Kendisi kablosuz şarj özellikli bir hazne ile gelen ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve IPX4 sertifikasıyla geliyor. Yani su sıçramalarına dayanıklı olan kablosuz kulaklık, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Özellikle bu ürünün Türkiye’de ciddi satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Çünkü modelin yurt dışında 56 dolar gibi çok iddialı bir fiyatı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bir Bentley Bentayga Speed nasıl üretiliyor?