reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air 2

Realme Buds Air 2 kablosuz kulaklık için özellikler netlik kazandı

Realme Buds Air kablosuz kulaklık modelinin yerini alacak Realme Buds Air 2 için birçok teknik özellik sızdırılmış durumda.

Realme Buds Air kablosuz kulaklık, üç farklı modelden oluşan Realme 6 akıllı telefon serisi ile beraber Türkiye’de de satışa çıkmıştı. İşte bu modelin yenisi Realme Buds Air 2, yapılan sızıntıya göre geçilen yeni tasarımda kulak içi formunu benimsiyor ve iki farklı renkte geliyor. Şarj özellikli hazne ile beraber 25 saatlik bir pil ömrü bulunan ürün, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine da sahip ve oyunlar için düşük gecikme modunu beraberinde getiriyor. 10 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan ses kalitesinin çok yüksek olduğu model için, yaklaşık olarak 50 dolar bandında satılacak bilgisi veriliyor. Bu kulaklığın çıktıktan sonra Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

Realme Buds Air 2 öncesinde Buds Air kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler şöyle

Haznesi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 isimli özel bir çip yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli