reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air kablosuz kulaklık
Realme Buds Air kablosuz kulaklık Realme Buds Air 2 kablosuz kulaklık

Realme Buds Air kablosuz kulaklık için Türkiye fiyatı açıklandı!

Merakla beklenen Realme Buds Air kablosuz kulaklık için Türkiye fiyatı sonunda açıklandı. Modelin tüm detayları haberimizde;

Realme Buds Air kablosuz kulaklık, üç farklı modelden oluşan Realme 6 akıllı telefon serisi ile beraber artık Türkiye’de de elde edilebilecek. Modelin firma tarafından resmi olarak açıklanan Türkiye fiyatı 549 TL seviyesinde yer alıyor. Bu kulaklık için Realme’nin bir kampanyası da bulunuyor. Kişiler kısa bir süre için Realme 6 Pro ve dikkat çeken Buds Air ikilisini 3.598 TL olarak satın alabiliyor. Türkiye’de maalesef ilk aşamada sadece beyaz renk seçeneğiyle elde edilebilecek model, Apple AirPods rakibi kablosuz kulaklık modelleri arasına dahil oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Buds Air kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler

Yurt dışı fiyatı 56 dolar olan model, teknik olarak dikkat çekiyor. Baktığımız zaman haznesi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 isimli özel bir çip yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli