reklamı kapat

POPÜLER

Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık

Türkiye’de de beklenen Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık fiyatı sızdı

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan Realme‘nin yeni Realme Buds Air Neo kablosuz kulaklık modeli için çok az kaldı.

Geçtiğimiz hata global olarak 35 milyon kullanıcıya ulaştığını ve Türkiye pazarında da ciddi şekilde büyüdüklerini aktaran Realme, Buds Air Neo kablosuz kulaklık modelinin 25 Mayıs tarihinde duyurulacağını aktardı. Hindistan merkezli olarak lanse edilecek modelin, fiyatı ise 40 dolar seviyesinde yer alacak gibi görünüyor. Bu açıdan uygun fiyatlı bir seçenek oluşturan kulaklık, Apple AirPods benzeri bir tasarımla yolda. Üç farklı renk seçeneğiyle geldiği görülen model, AirPods gibi kulak içi formunda değil ve 17 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bünyesinde sorunsuz bağlantı için özel R1 çipi yer alan ürün, oyun modu ile gecikmeyi yüzde 51 oranında azaltabiliyor. Bu özellik akıllı telefonu ile sık sık oyun oynayanlar için güzel görünüyor. Çünkü kablosuz birçok model oyunda gecikme yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme biliyorsunuz Türkiye’de şu an sadece Buds Air kablosuz kulaklık modelini satıyor

Türkiye fiyatı 549 TL seviyesinde olan ve kısaca hatırlamak adına şarj özellikli haznesinin kendisi kablosuz şarj yeteneğine sahip olan kulaklık, Google Fast Pair protokolüne destek verdiğinden Android cihazlarla hızlı şekilde eşleştirilebiliyor. Bünyesinde R1 çipi yer alan ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Oyun moduyla gecikmeyi olabilecek en alt seviyeye getirebilen Realme Buds Air, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. DDB (Dinamik Bas Desteği) ve 12 mm sürücüleriyle ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulaklık, kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği otomatik olarak durdurabiliyor ve hazne ile 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kulaklıkların kendi ömrü ise 3 saat olarak açıklanıyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli