reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Türkiye

OnePlus Türkiye pazarına resmi olarak geldi mi? İşte cevap;

Akıllı telefon dünyasının en önemli isimleri arasında yer alan OnePlus Türkiye’ye resmi olarak geldi mi? Şu an herkes bunun cevabını merak ediyor.

OnePlus Türkiye operasyonu çok ama çok uzun zamandır gündemde bulunuyor. Firmanın Türkiye’ye girmek adına çalışmalar yaptığı yönünde söylentiler aylardır ortalıkta dolanıyor. Peki OnePlus Türkiye’ye resmi olarak geldi mi? Bu sorunun cevabı şimdilik hayır olarak görünüyor. Peki bu durum nereden çıktı? Kısa süre önce (detayları aşağıda) OnePlus’ın 7T ve 7T Pro akıllı telefonları büyük bir satış kanalındaki yerini aldı. Burada ilginç olan telefonların OnePlus Türkiye Garantili olarak listelenmesiydi. Bu gerçekten herkesi şaşırtıyor ve ortada bir hata yer alıyor gibi görünüyor. Çünkü bu tarz dev firmalar Türkiye pazarına girme planlarını uzun süre planlıyor, bunun haberlerini satıştan çok önce veriyor ve özel etkinlikler düzenliyor. OnePlus’ın böyle sessiz sedasız Türkiye pazarına adım atması da hiç olası değil. OnePlus’la bağlantılı olarak OPPO Türkiye‘den de bu konuda bir onay aldık. Bu durumdan onların da bilgisi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma bu aralar OnePlus 8 Pro ile gündemden düşmüyor

Yılın kesinlikle her açıdan en iyi hazırlanmış amiral gemilerinden olan OnePlus 8 Pro, biliyorsunuz ilginç bir kamera detayına sahip. Tekrardan hatırlamak adına telefonun arkasında dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Burada 48 megapiksel ana + 48 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x optik zoom sunan telefoto + 5 megapiksel özel renk kamerası / filtresi yer alıyor. İşte bu en sondaki “renk filtresi kamerası”, ortaya çıktığı kadarıyla aktif edildiği zaman bazı plastik objelerin içerisini gösterebiliyor. Ben Geskin tarafından Oculus Quest kontrolcüsünde yapılan aşağıdaki video denemesi, bu imkanı açık şekilde gözler önüne seriyor. Aynı zamanda insan gözünün görmediği kızılötesi ışıkları da algılayabilen bu özel kamera, gerçekten ilginç sonuçlar ortaya koyuyor. Burada özellikle ince plastiklerin arkasındaki yazıların dahi görülebildiği aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda şişirilebilir elektrikli motosiklet