reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 7T

OnePlus 7T’nin etkileyici teknik özellikleri sızdırıldı

Son dönemde sık sık gündeme gelmeye başlayan OnePlus 7T, tasarım sızıntısı sonrasında büyük bir teknik özellik sızıntısı da aldı.

OnePlus 7 ve özellikle OnePlus 7 Pro, biliyorsunuz yılın en iddialı modelleri arasında yer alıyor. Türkiye’de resmi olarak satılmadıkları için çok öne çıkmayan bu modeller, yine de merak uyandırıyor. İşte burada yeni modeller de geliyor. İşte bu modellerden alta konumlandırılan OnePlus 7T, sağlam sızıntıya göre gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. 8 GB RAM ile donatılacak cihaz, 128 GB ve 256 GB dahili depolama birimlerine sahip. 6,55 inçlik 2K Super AMOLED ekranında 90 Hz yenileme hızı sunulacak yani çok seri bir deneyim sunacak cihaz, önünde 16 megapiksel kamera taşıyor. Arkada ise 48 megapiksel + 16 megapiksel + 12 megapiksel üçlü kurumlu karşımıza çıkıyor. 3.800 mAh pil üstüne kurulacak telefon, 7T Pro için oldukça heyecan yaratıyor. Görebileceğiniz üzere damla çentikli bir tasarımı bulunan telefon, arkasında yuvarlak bir kamera modülü taşıyor. Parmak izi sensörünü ekranına entegre eden telefon, bünyesinde bir 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanan cihazın, kutusundan Android 10 ile çıkacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 7T, Türkiye’de satılacak mı?

Bunun cevabı resmi olarak hayır. Ancak firmanın modelleri birçok satış kanalında pasaport kayıtlı olarak elde edilebiliyor. Ancak son yapılan değişiklikler ile yurt dışından getirilen telefonları pasaportun sahibi üstüne kayıtlı bir hat ile kullanmak gerekiyor. Bu da yeni modelin yani 7T’nin kolay kolay resmi olmayan kanallara gelmeyeceğini düşündürüyor.

İlginizi Çekebilir

Garmin imzalı gelişmişi akıllı saatler