reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 7T Pro
OnePlus 7T Pro
OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

OnePlus 7T Pro
OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T

Karşınızda OnePlus 7T Pro ve OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Son dönemde sık sık gündeme gelmeye başlayan OnePlus 7T sonrasında esas merak edilen OnePlus 7T Pro ve 7T Pro McLaren Edition modelleri de sızdırıldı.

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro sonrası yeni modeller de yolda. Burada detaylarına aşağıda yer verdiğimiz OnePlus 7T yanında özellikle OnePlus 7T Pro ve 7T Pro McLaren Edition modelleri merak ediliyor. İşte bunları erkenden karşımıza getiren @OnLeaks, tasarımsal açıdan sürpriz bırakmıyor. Gövdeden çıkan motorlu ön kamera ile bir çentiği olmayan telefonlar, genel olarak şık görünüyor. 6,67 inç 90 Hz AMOLED ekran üstüne kurulan telefonların, güçlerini Snapdragon 855 Plus işlemciden aldığı söyleniyor. Arkalarında normal 7T’den farklı olarak dikey konumlandırılmış üçlü kamera yer alan telefonlar, 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanan cihazlardan McLaren Edition, karbon fiber görünümlü arka tarafıyla dikkat çekmeyi biliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T

OnePlus 7T Pro modellerinin altında yer alacak 7T hangi detaylara sahip?

OnePlus 7T, gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. 8 GB RAM ile donatılan cihaz, 128 GB ve 256 GB dahili depolama birimlerine sahip. 6,55 inçlik 2K Super AMOLED ekranında 90 Hz yenileme hızı sunulacak cihaz, önünde 16 megapiksel kamera taşıyor. Arkada ise 48 megapiksel + 16 megapiksel + 12 megapiksel üçlü kurumlu karşımıza çıkıyor. 3.800 mAh pil üstüne kurulacak telefon, bünyesinde bir 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanan cihazın, kutusundan Android 10 ile çıkacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Garmin imzalı gelişmişi akıllı saatler