reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 11

Apple açıkladı; işte iPhone 11’lerin ve fazlasının geleceği tarih!

Teknoloji devi Apple, beklenen eylül etkinliği için tarihi açıkladı. iPhone 11’lerin ve fazlasının gelecek etkinlik için sadece 12 gün kaldı.

Yapılan davetiye paylaşımına göre Apple’ın bir sonraki etkinliği kesin olarak 10 Eylül tarihinde yapılıyor. Apple Park içindeki Steve Jobs Theater bünyesinde yapılacak etkinlikte, birçok yeni ürünün tanıtılması bekleniyor. Burada en çok yeni iPhone 11 ailesi merak uyandırıyor. Şimdiye kadar elde edilenler üstünde telefonlar büyük ihtimalle iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11R isimlerini taşıyor. Pro’lara OLED, 11R’a ise LCD koyacak Apple, Pro’ların arkasına üçlü kamera, 11R’ın arkasında ise çiftli kamera koyuyor. Pro modellere ters kablosuz şarj koyacak denilen firmanın, modellerin Face ID yüz tanıma sistemini de ciddi şekilde geliştirdiği aktarılıyor. Sensör artık yatayda bile etkili algılama yapabiliyor deniyor ve bu çok güzel görünüyor. Tasarımları arka kamera modülleri haricinde değişmeyecek telefonlar, güçlerini A13 Bionic‘den alacak bilgileri geliyor.

Apple iPhone 11

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple etkinliğinde beklenen diğer ürünler ise şunlar

Gelen bilgiler doğru çıkarsa iki yeni 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro geliyor. Modellerin arkasında üçlü kamera olacağı belirtiliyor. Bu modellerin 2020’ye kalma ihtimali de bulunuyor. Aynı zamanda yeni 16 inç MacBook Pro‘nun de 10 Eylül etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Hepsinin yanında bir Apple Watch Series 5 de gelecek gibi görünüyor. Yeni saatin titanyum gövde malzemesi kullanacağı belirtiliyor.

İlgili Video