reklamı kapat

POPÜLER

Netflix El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

Breaking Bad filminden önce izlemeniz gereken sahne [Video]

Netflix, Aaron Paul başrolündeki Breaking Bad filmi El Camino için geri sayımı başlattı. Paul filmden önce bir sahneyi hatırlamanızı istiyor.

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, Netflix kütüphanesinde bu sonbaharda yer almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde ilk tanıtımı yayınlanan film 11 Ekim‘de izleyicilerle buluşacak. Televizyon tarihinin en beğenilen dizilerinden Breaking Bad’in finalinden sonraki olayları konu alacak filmde Jesse Pinkman’in başına gelenlere odaklanacağız. Filmin kısa fragmanı ise konuya dair pek bir detay paylaşmış değil. Skinny Pete’in sorgusunu izlediğimiz fragmanda Pete’e Jesse’nin yeri soruluyor ve Pete de bunun cevabını bilmediğini ancak bilse dahi açıklamayacağını kaydediyor. “Jesse’ye yapılanları biliyorum” diyen Pete, kahramanımızın yerini açık etmiyor. Jesse’yi göremediğimiz bu fragman sonrası ise Aaron Paul izleyicilere küçük bir tavsiyede bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizi filme hazırlayacak Breaking Bad sahnesi

El Camino fragmanından sonra Aaron Paul Twitter‘dan diziye ait 2 dakika 20 saniyelik bir klip paylaşıyor. Jesse’nin Walter White ile hastanedeki konuşma sahnesindeki yoğun oyunculuk da dikkat çekiyor. Jesse’nin ne kadar yalnız olduğunu vurguladığı bu sahne kahramanımızın filmdeki muhtemel ruh haliyle ilgili bir fikir edinmemizi sağlıyor. Film ekibi yapımla ilgili ser verip sır vermese de konunun en basit haliyle Jesse’nin kaçışı ardından gelişen olaylar olduğunu biliyoruz. Neyse ki daha fazla beklememize gerek kalmayacak. Bir aydan birazcık daha fazla kalan filmin fragmanına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz. Haberin devamında Aaron Paul’un izlemenizi istediği sahne yer alıyor.

İlgili video

El Camino’dan önce izlemeniz gereken sahne