reklamı kapat

POPÜLER

Netflix El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

Nerede kalmıştık? Netflix’ten Breaking Bad filmi için ilk detaylı fragman [İzle]

Netflix nihayet El Camino: Bir Breaking Bad Filmi için filmden görüntüler içeren detaylı bir fragman paylaştı. Jesse’nin ilk kaçış anından çaresizliğine ilerliyoruz.

Netflix orijinalleri arasıda yer alan El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, geri sayımı çoktan başlatmıştı. Ancak şimdiye kadar film için yayınlanan tanıtımlar ya çok kısa ya da çok belirsizdi. Televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden olan Breaking Bad’in devam filmi konumundaki yapım için ilk uzun fragman ise paylaşıldı. Hikaye geçmişte de açıklandığı gibi tam olarak Jesse’nin Albuquerque’den kaçışının ardından başlayacak gibi görünüyor. Soluğu Skinny Pete’in evinde alan Jesse kısa bir süre burada toparlanıp ana planını devreye sokmaya başlıyor.

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi 11 Ekim’de Netflix kütüphanesinde

Filmin detaylarının verilmemesi konusundaki titiz çalışma ise devam ediyor. Jesse’nin başına gelenlerin devamını anlatacağını bildiğimiz yapım hala resmi bir özet paylaşmaktan kaçınıyor. Netflix kütüphanesindeki kısa özette “Firari Jesse Pinkman, geçmişinden kaçmaya çalışır. Dizinin yaratıcısı Vince Gilligan’ın yazıp yönettiği filmin başrolünde Aaron Paul var.” yazıyor. Dizinin geçtiğimiz günlerde tüm ülkelerden kaldırılan sayfası ise nihayet geri açılmış durumda. Yeni fragmanla beraber açılan sayfaya da buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde sansür problemiyle gündeme gelen filmde sansür uygulamasının olmayacağını da belirtelim. Netflix’in yaptığı resmi açıklamaya göre YouTube fragmanlarında bölgesel değişimler görülebilirken, filmin kendisi sansürsüz ve kesintisiz bir şekilde platformdaki yerini alacak. Film 11 Ekim‘den itibaren tüm kullancılar için izlenebilir olacak. Türkçe altyazılı fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.