reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

El Camino Bir Breaking Bad Filmi

El Camino Bir Breaking Bad Filmi ile gelen Netflix başarısı

Breaking Bad dizisinin devamı olarak karşımıza çıkan El Camino Bir Breaking Bad Filmi ilk bir haftada elde ettiği izlenme sayısıyla Netflix için büyük bir başarıya dönüştü.

Son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri olan Breaking Bad’i duymayan kalmadı. Beşinci sezon sonrasında final yapan dizi o zamandan bu yana hala çok seviliyor, hala çok konuşuluyor. El Camino olarak adlandırılan proje ise Jesse Pinkman’ın final sonrasındaki macerasını gözler önüne seriyor. Jesse rolünde Aaron Paul geri dönüyor. Ona Charles Baker, Jesse Plemons, Krysten Ritter, Matt Jones, Todd Terry, Julie Pearl ve Scott Shepherd gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

El Camino Bir Breaking Bad Filmi izlenme sayısı

Netflix’te izleyici karşısına çıkan bu yeni hikaye yayınlandığı günden itibaren çok konuşuluyor. Sadece sosyal medyaya bakarak bu filmin büyük ilgi gördüğünü tahmin etmek mümkün. Buna rağmen Netflix’in paylaştığı resmi rakamlarla birlikte El Camino Bir Breaking Bad Filmi’nin ilk bir haftada ne kadar izlendiği ortaya çıkmış oldu. Netflix’in Amerika’da izleyicilere hitap eden Twitter hesabı tarafından paylaşılan rakama göre film 25,734,392 evde seyredildi. Bu rakamda dikkat çekici olan detay rakamın yanında kişi değil, ev yazıyor olması. Bu Netflix hesabı üzerinden izleme yapan tek bir kişi olmadığını, ekran başında birden fazla kişinin olabileceğini ima ediyor. Yani rakamın aslında 25,734,392’den daha büyük olduğunu ancak tam sayıyı tespit etmenin mümkün olmadığını gözler önüne seriyor.

El Camino ilk bir haftada elde ettiği izlenme oranıyla Netflix için büyük bir başarıya dönüştü. Bakalım Jesse’nin macerası aynı ivmeyle devam edebilecek mi.

İlginizi çekebilir

Filmin Türkçe altyazılı fragman