reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi kulaklık
Xiaomi kulaklık
Xiaomi kulaklık

Üst seviye ses kalitesine sahip yeni Xiaomi kulaklık, beklenenden daha ucuza yurt dışında satışa çıktı

Xiaomi, geçtiğimiz günlerde ürün gamına odyofil seviyesi HiFi Hybrid Flagship Earphones isimli bir kulaklık ekledi. İşte bu kulaklık satışa çıktı.

Xiaomi imzalı HiFi Hybrid Flagship Earphones, ilk tanıtıldığında gerçekten çok ses getirmişti. Çünkü odyofilleri tatmin edecek düzeyde ses kalitesi sunduğu söylenen model için 169 dolar fiyat açıklanmıştı. Ancak bu merak edilen ürün Çin merkezli JD.com üzerinde 98 dolardan satışa açıldı. Satış sayfasına burada ulaşabileceğiniz model, daha düşük fiyatı ile sevindiriyor ve gerçekten çok merak uyandırıyor. Hatırlamak adına kulak içi formunda hazırlanan ve bu sayede yüksek bir yalıtım sunan kulaklık, çoklu sürücü sistemi üstüne kuruluyor. Burada her bir kulaklıkta 2 adet dinamik ve 2 adet dengeli armatür kullanıldığı söyleniyor. Çoklu sürücü sayesinde model yüksek ve düşük frekanslar olabilecek en zengin şekilde oluşturabiliyor. Birçok yüksek kaliteli özel malzeme ile ses bozulmaları ve kalite kayıplarının önlendiği aktarılan yeni Xiaomi kulaklık HiFi Hybrid Flagship Earphones, ilginç olarak hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabiliyor. Kablosuz kullanım için modelin beraberinde bir Bluetooth aparatı geliyor. Model istenirse 3,5 mm istenirse de Type-C ile bağlantı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, bu gelişmiş kulaklık modelini Türkiye’de de satılacaktır

Ancak şimdilik bu konuda herhangi bir tarih ya da fiyat bulunmuyor. JD.com üstündeki fiyatı sadece kur üstünden 570 TL civarında olan modelin, burada 700 TL’yi rahatlıkla bulacağı tahmin ediliyor. Bu fiyatlar eğer gerçekten odyofilleri memnun edecek kadar yüksek kalite sunuluyorsa “bütçe dostu” sayılabilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Apple’ın yeni Beats kablosuz kulaklığı

İLGİLİ HABERLER