reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi kulaklık
Xiaomi kulaklık
Xiaomi kulaklık
Xiaomi kulaklık
Xiaomi kulaklık

Xiaomi’den çok yüksek ses kalitesi sunan odyofil seviyesi yeni kulaklık

Xiaomi, ürün gamına yeni bir kulaklık modeli daha ekledi. Yeni kulaklık yüksek ses kalitesiyle direkt olarak odyofillere odaklanıyor.

Xiaomi, yeni kulaklık modelleri üzerinde çalışmaya aktif olarak devam ediyor. Bu sefer karşımıza çıkan en yeni model ise HiFi Hybrid Flagship Earphones olarak geçiyor. Kulak içi formunda hazırlanan ve bu sayede yüksek bir yalıtım sunan ürün, çoklu sürücü sistemiyle çok yüksek ses kalitesi getiriyor. Burada her bir kulaklıkta 2 adet dinamik ve 2 adet dengeli armatür kullanıldığı aktarılıyor. Çoklu sürücü sayesinde yüksek ve düşük frekanslar olabilecek en zengin şekilde oluşturabiliyor. Birçok özel malzeme ile ses bozulmaları ve kalite kayıplarının önlendiği aktarılan model, hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabiliyor. Kablosuz kullanım için hemen aşağıda gördüğünüz Bluetooth aparatının kullanılması gerekiyor. Aynı zamanda bir DAC olan bu aparat, Hi-Res SBC, AAC ve LDAC destekleriyle geliyor. Kablolu bağlantı ise kutudan çıkan 3,5 mm ile USB-C kabloları üstünden kurulabiliyor.  Bu kabloların da kaliteli olduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi HiFi Hybrid Flagship Earphones kulaklık modeli çok dikkat çekecek gibi görünüyor

10 Kasım tarihinde Çin’de satılacak kulaklık modelinin başlangıç fiyatı yaklaşık olarak 169 dolar seviyesinde. Bu fiyat “odyofil” seviyesi kalite için oldukça ama oldukça uygun görünüyor. Modelin ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılacağı tahmin ediliyor. Çünkü firmanın mevcut birçok kulaklığı Türkiye’de aktif olarak satın alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni Redmi Note 8 videosu