reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 4. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 4. bölüm tanıtım filmi [Video]

Düşen reytinglerine rağmen tam gaz yola devam eden The Walking Dead 10. sezon 4. bölüm tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Bu kısa fragman artan tedirginliği gözler önüne seriyor.

The Walking Dead’in dünyası giderek genişliyor fakat asıl dizideki problemlerin arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz sezonlarda başlayan reyting düşüşü düzenli şekilde devam ediyor. Onuncu sezonda yapılan radikal değişiklikler bu gidişatı düzeltmeye yetmiyor. Bu sezonda Danai Gurira‘nın hayat verdiği Michonne da hikayeye veda etmeye hazırlanıyor olması durumu daha da kötüleştirecek gibi görünüyor. Son zamanlarda duyduğumuz tek olumlu gelişme ise Lauren Cohan‘ın canlandırdığı Maggie Greene’nin gelecek sezonda geri dönecek olması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon 4. bölüm özeti

AMC kanalı The Walking Dead’in gelecek hafta ekrana gelecek bölümünün ismini Silence the Whisperers olarak açıkladı. Aslına bakarsanız bu isim bile başlı başına büyük bir ipucu. Alexandria’da yaşayanların The Whisperers konusundaki endişesi her geçen gün artıyor. Bu endişelerinde çok da haksız olmadıklarını aten biliyoruz. Fakat Negan Alexandria’dakilerin bu korkusunu kendi lehine kullanmaya başlıyor. Korkuyu körükleyerek paronaya haline getirmeye başlıyor. Herkes güvenliğinden endişe duyar hale geliyor. Öte yandan Hilltop bölgesinde ufak bir güvenlik zafiyeti yaşanıyor ve bu durum ekibin hiç beklenmediği bir anda yaşanıyor. Yaşanan güvenlik zafiyeti de Negan’ın yaratmaya çalıştığı paronayayı destekleyecek gibi görünüyor.

Silence the Whisperers isimli yeni bölüm Amerika’da 27 Ekim Pazar günü ekrana gelecek. Paylaşılan kısa ama aksiyon dolu tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.