reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm “The Obliged” fotoğrafları

The Walking Dead’in dokuzuncu sezonu şaşırtmayı sürdürüyor. Önce tanıtım, şimdi de The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm fotoğrafları paylaşıldı.

Problemli geçen sekizinci sezonun ardından dokuzuncu sezon ciddi problemlerle başladı. Daha sezon başlamadan biliyorduk ki Andrew Lincoln ve Lauren Cohan diziden ayrılacak. Rick Grimes‘ın hikayeden çıkacak olmasının etkileri şimdiden hissedilir oldu. Paylaşılan özet de ciddi bir yüzleşmenin yaşanacağına işaret ediyor. Rick hem geçmişiyle hem de yapmaya çalıştığı şeylerin işe yaramadığıyla yüzleşmek durumunda kalacak. Daryl Dixon ise sekizinci sezon finalinden bu yana Rick’e karşı saf almış durumda. Onun bu kararının ikisinin arkadaşlığını nasıl ortadan kaldırdığını göreceğiz.

Öte yandan bu mücadelenin kazananı Daryl Dixon olacak gibi duruyor. The Walking Dead‘in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma bakılırsa Rick Grimes’ın son iki bölümü kaldı. Veda yaklaşırken mücadele daha çetin bir hal alıyor. Olaylar nasıl şekillenecek merakla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm Amerika’da 28 Ekim‘de ekrana gelecek. The Obliged isimli bölümden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde, tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm “The Obliged” tanıtım filmi