reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm “Scars” fotoğrafları

13 Mart 2019

Zaman atlaması yaşayan diziler olaylar giderek karmaşık bir hal alırken The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm fotoğrafları gün yüzüne çıktı.

Dokuzuncu sezonun on dördüncü bölümünün adının Scars olacağı açıklandı. Yönetmenliğini Millicent Shelton‘ın üstlendiği bölümde enteresan olaylar yaşanacak gibi görünüyor. Paylaşılan resmi özete göre yabancı birileri Alexandria’ya ayak basıyor ve bu durum eski yaraların deşilmesine neden oluyor. Bunun yanında geçmişe dair şaşırtıcı bir gerçeğin ortaya çıktğını öğreniyoruz.

Paylaşılan kısa tanıtımda bahsi geçen yabancıların Daryl Dixon ile birlikte geldiğini görüyoruz. Uzun zamanın ardından Alexandria’ya Daryl yabancılık hissediyor. Zaten buraya kalıcı olarak geri dönmeyi de düşünmüyor gibi görünüyor. Bunun üzerine Daryl’ın Rick Grimes‘ın kızı Judith‘in yeniden bir araya gelmesine şahit oluyoruz. Küçük Judith yetiştiği ortam sebebiyle yine kendisinden beklenmeyecek sözler sarf ederek çevresindekileri düşünmeye ihtiyor. Herkesin yeniden bir araya gelinmesi ve mücadele edilmesi gerektiğini düşünüyor. Üstüne de “babam olsaydı ne yapardı?” diye soruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead yeni bölümüyle Amerika’da 17 Mart’ta izleyici karşısına çıkacak. Bölüm için paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde, kısa bölüm tanıtımını ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm tanıtım filmi