reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm “Scars” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead ile bir sezon finaline daha yaklaşıyoruz. Heyecan giderek artarken The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm fragmanı ortaya çıktı.

İşler iyice karışırken The Walking Dead dokuzuncu 14. bölüm bölümün ismi Scars olarak açılandı. Sezon finaline geri sayım devam ederken bu bölümün yönetmenliğini Millicent Shelton üstleniyor. AMC kanalının paylaştığı özet ise her zamanki gibi çok kısa ve bölüme dair kaba taslak bir fikir elde etmemizi sağlıyor. Bu özete göre yabancı birinin Alexandria’ya adım atması eski yaraların deşilmesine neden oluyor. Aynı zamanda geçmişe dair şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıkıyor.

Bölüm için paylaşılan tanıtımda bu söylenenleri biraz daha net anlamamızı sağlayan detaylar yer alıyor. Örneğin Daryl Dixon‘ın uzun bir aranın ardından Alexandria’ya dönmesine şahit oluyoruz. Beraberinde getirdikleri ise huzursuzluk yaratıyor gibi görünüyor. Ardından Daryl ile Rick Grimes‘ın kızı Judith‘in yeniden bir araya gelmesine şahit oluyoruz. Küçük yaşına rağmen Judith yeniden bir araya gelinmesi ve mücadele edilmesi gerektiğini düşünüyor. Ardından oldukça enteresan bir soru yöneltiyor ve “babam olsaydı ne yapardı?” diyordu. Onun bu sorusu hikayenin geri kalanında önemli bir yere sahip olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scars isimli The Walking Dead 9. sezon 14. bölüm Amerika’da 17 Mart’ta ekrana gelecek. Bölüm için paylaşılan kısa fakat heyecan dolu tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.