reklamı kapat

POPÜLER

Still Gotta Mean Something

The Walking Dead 8. sezon 14. bölüm “Still Gotta Mean Something” tanıtım filmi [Video]

Sezon finaline yaklaşan The Walking Dead tempoyu artırarak heyecanlı gelişmelere ev sahipliği yapıyor. Dizinin gelecek hafta izleyici karşısına çıkacak yeni bölümünden ilk tanıtım gün yüzüne çıktı. Bazı gelişmelere bizleri şaşırtacak gibi duruyor.

Still Gotta Mean Something isimli bölümün paylaşılan resmi özeti hiçbir detayı ele vermeyecek geleneği bozmuyor. Özet bir Heaps mahkumunun tarihe geçmeyi başardığını söyleyerek başlıyor. Ardından Carol‘un ormandaki arayışına değiniyor. Son olarak Rick ve Morgan’ın kendilerini yabancıların arasında bulacağı ifade ediliyor. Tanıtıma baktığımızda daha fazla ipucu buluyoruz. Öncelikle Rick grup içinde otoritesini kaybediyormuş gibi bir izlenime kapılıyoruz. Maggie‘nin adı fazlasıyla dikkat çekiyor. Bunun yanında Daryl‘ın düşman hatlarını yakından gözlemlediği ve bir sonraki hamlelerini anlamaya çalıştığı belli oluyor. Rick ve Morgan‘ın bir arada mücadele vereceğini tanıtımda da görüyoruz. Hatta Rick “Bu işi ancak seninle ben bitirebiliriz” diyerek işin ciddiyetini belli ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 8. sezon 14. bölüm ile 1 Nisan‘da ekrana gelecek. Bunun yanında sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te izleyici karşısına çıkıyor. Still Gotta Mean Something isimli bölümün tanıtımını ise hemen aşağıda görebilirsiniz.

The Walking Dead 8. sezon 14. bölüm tanıtımı