reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 2. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 2. bölüm “The Bridge” tanıtım filmi [Video]

Televizyonun en çok konuşulan dizisi geri döndü. Sezonun başlamasının ardından The Walking Dead 9. sezon 2. bölüm tanıtımı da gün yüzüne çıktı.

Önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni bölümün ismi The Bridge olarak açıklandı. Paylaşılan özet önceki sezonlarda alıştığımız üzere iki cümlelik genel bilgi vermenin ötesine geçmiyor. Toplulukların köprüyü tamir etmek üzere bir araya geldiğini, bu sayede iletişim ve alışverişin kolaylaşmasını amaçladıklarını söylüyor. Fakat bu süreçte birisi ciddi şekilde yaralanıyor. Bu kazanın ciddi bir probleme yol açacağını tahmin ediyoruz. Ancak yaralanan kişi özellikle gizli tutuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan tanıtımda ise karakterler arasındaki anlaşmazlığın odak kabul edildiğini görüyoruz. Rick Grimes ve Daryl Dixon arasında tam sözlere dökülmeyen bir problem var gibi görünüyor. Michonne ise birlikte yaşamanın gerekliliği olarak bazı kurallar koyulması gerektiğine inanıyor. Rick grubun lideri olarak yeni zorluklarla yüzleşiyor. Hapse atılmış olan Negan ise Rick’e “Dünyayı kurtarmıyorsun, sadece benim için hazır hale getiriyorsun” diyor. Bu sözler yaklaşan tehlikeye işaret ediyor gibi görünüyor.

The Walking Dead 9. sezon 2. bölüm ile 14 Ekim‘de karşımıza çıkacak. Dokuzuncu sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te ekrana geliyor. Yeni bölümün tanıtımını ise hemen aşağıda görebilirsiniz.

The Walking Dead 9. sezon 2. bölüm