reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm “Who Are You Now?” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead Rick Grimes‘a veda etti. Peki sonra neler olacak? İlk ipuçları The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm tanıtımında karşımıza çıkıyor.

Önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümün adı Who Are You Now? olarak açıklandı. Bölümün yönetmenliğini Larry Teng üstlenecek. Andrew Lincoln‘ün ayrılık kararı almasının ardından Rick Grimes’a elveda demek durumunda kaldık. Onun hikayeden ayrılmasıyla işler değişiyor. Dokuzuncu sezon yeni bir zaman atlamasıyla boy gösteriyor. Yaşananlar, karakter değişimleri ve yeni düşmanlar ise şaşırtmaya hazırlanıyor. Paylaşılan yeni bölüm tanıtımı aslında önümüzdeki üç bölümden karma sahneler içeriyor. Dokuzuncu sezon tanıtımlarında müjdelenen The Whisperers kendini gösteriyor. Hayatta kalanlar konuşan zombilerle karşılaşınca şok oluyor. Elbette işin aslının başka olduğunu keşfetmeleri zaman alacak. Fakat onlar zombilerin gelişmeye başladığından şüphe ediyor. Onlar durumu çözmeye çalışırken The Whisperers ilerleyişini sürdürüyor olacak. Bu yeni kötülerin hikayeye nasıl bir derinlik katacağı, yeni lider olarak kimi seyredeceğimiz ve ikinci zaman atlamasının hikayeye ne şekilde etkileyeceği büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 6. bölümüyle 11 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. İlerleyen bölümlere dair ipuçları da içeren tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.