reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm “What Comes After” fotoğrafları

The Walking Dead’in uzun zamandır beklenen veda bölümü geldi çattı. The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm fotoğraflarına bakılırsa Rick Grimes’ın son bölümünü izleyeceğiz.

İsmi What Comes After olarak açıklanan bölüm temel olarak Rick Grimes’a odaklanıyor gibi görünüyor. AMC tarafından paylaşılan resmi özete bakılırsa Rick Grimes geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalıyor. Öte yandan oğlu Carl ile birlikte hayal ettikleri geleceğin güvenliğini sağlamanın mümkün olmadığını anlıyor. Paylaşılan yeni bölüm tanıtımında da “Rick Grimes’ın son bölümü” ibaresini görüyoruz. Bu da sonun yaklaştığını bir kez daha gözler önüne seriyor diyebiliriz.

Görsellerde ise yaralı hale ilerleyen Rick Grimes‘ı görüyoruz. Bir önceki bölümde inşaat demiriyle hayati bir yara alan kahramanımız atı üzerinde güvenli bir yere ulaşmaya çalışıyor. Fakat ciddi bir şekilde yaralanmışken ve yoğun kan kaybederken bu pek de kolay olmuyor. Üstüne peşindeki zombiler de işi zorlaştırıyor. O yavaş yavaş ölüme yaklaşırken biz de Andrew Lincoln‘e veda etme fırsatı bulacağız gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm Amerika’da 4 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride, tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm “What Comes After” tanıtım filmi