reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro

Yeni dönemin önemli oyuncusu Lenovo Z5 Pro çalışırken görüntülendi

1 Kasım tarihinde resmen karşımıza çıkacak Lenovo Z5 Pro için güzel bir sızıntı daha yapıldı. Model bu sefer kutusunun içerisinde çalışırken görüntülendi.

Gündemden düşmeyen modellerden Lenovo Z5 Pro, bu sefer resmi bir paylaşım değil sızıntı ile karşımızda. Direkt olarak kutusunun içerisinde gördüğümüz telefon, sanıyoruz ilk defa arka tarafını da gösterdi. Kızaklı yapısıyla bir çentiği olmayan ve ince çerçeveleri bulunan telefon, arkasında 24 megapiksel + 16 megapiksel şeklinde bir çiftli kamera kurulumu taşıyor. Büyükçe bir kutusu bulunan ancak içeriği henüz görülmeyen model, ZUI 10 arayüz ile geliyor. Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Dolby Atmos üzerinden gerçekçi / doğal ses verebildiği ortaya çıkan telefon, aynı zamanda yapay zeka destekli bir gürültü engelleme sistemiyle (Telefon görüşmeler için) geliyor. Ayrıca modelde “Super Night” isimli yapay zeka destekli bir modun olacağı da belirtiliyor. Bu mod kişilerin çok iyi gece çekimleri yapmasına imkan tanıyor deniyor. Önünde de çiftli kamera sistemi taşıyan Lenovo Z5 Pro, donanım seviyesinde şifreleme yapabiliyor ve bir “Turbo” özelliği taşıyor. Bu mod tüm sistem gücünü açılan oyuna aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro

Lenovo Z5 Pro için ortaya çıkan diğer detaylara tekrar bakarsak

Artık bilindiği üzere akıllı telefon bünyesinde 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemi ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan telefon, 4.000 mAh pile sahip. Firmanın şimdiye kadar yaptığı en iyi modeli, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor.

İlginizi Çekebilir

İşte güçlü rakip Xiaomi Mi Mix 3