reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5 Pro

Lenovo Z5 Pro modelinden heyecan yaratan paylaşım

Xiaomi Mi Mix 3 ve Honor Magic 2 karşısına çıkacak Lenovo Z5 Pro için resmi bir paylaşım yapıldı. Telefon yeni dönemin önemli bir oyuncusu olacak.

Resmi açıklamaya göre 1 Kasım tarihinde lanse edilecek Lenovo Z5 Pro, çok merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. Sürgülü / kızaklı yapı üzerine kurulan akıllı telefon, bu açıdan bir ekran çentiğine sahip değil ve oldukça ince çerçeveler ile geliyor. Sürgülü yapıda hem ön hem de arka kameraları taşıyan model, gerçekten etkileyici görünüyor. Yaptığı yeni paylaşımda kızaklı yapıyı karşımıza çıkan firma, görüldüğü üzere modelin önüne çiftli kamera sistemi yerleştirmiş. Bu sistem ile Pro’nun birçok rakibi gibi üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği tahmin ediliyor. Her alanda yapay zeka üzerine kurulan telefonun, fiyat performans konusunda öne çıkması bekleniyor.

Lenovo Z5 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5 Pro hangi teknik detaylara sahip?

Teknik olarak baktığımız zaman merak edilen Lenovo Z5 Pro, 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemi ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan Lenovo Z5 Pro, 4.000 mAh pile sahip. Arkasında 20 + 16 megapiksel çiftli kameranın yer aldığı söylenen model, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor.

İlgili Video

Telefon için çıkan videolardan