reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5 Pro
Lenovo Z5 Pro

Lenovo Z5 Pro için önemli bilgiler veren yeni görseller

1 Kasım tarihinde resmen tanıtılacak Lenovo Z5 Pro için bugün bir kez daha resmi paylaşımlar yapıldı. İşte model hakkında öğrendiğimiz yeni detaylar;

Xiaomi Mi Mix 3 ile aynı tasarım altyapısı üzerine kurulan Lenovo Z5 Pro, özellikle bu açıdan çok merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. Sürgülü / kızaklı yapı ile gelen akıllı telefon, bu sayede ekran çentiğine sahip değil. Bugün gelen görsellerin ilki bu kızaklı yapı hakkında önemli bir bilgi veriyor. Herkesin aklında bu kızaklı sistemlerin sağlamlığı hakkında bazı soru işaretleri bulunuyor. Verilen resmi bilgiye göreyse Lenovo Z5 Pro modelinde kullanılan sistem tam 300 bin açma kapatma işlemine sorunsuz şekilde dayanabiliyor. Benzer bir altyapı üzerine kurulan Oppo Find X için de benzer bir rakam paylaşılıyor. Bu rakam telefonun uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak görev yapacağını gözler önüne seriyor. Önünde ve arkasında çiftli kamera sistemi yer alan telefon, yukarıdakilere ek olarak donanım seviyesinde şifreleme yapabiliyor deniyor. Ayrıca modelde bir “Turbo” özelliğinin olduğu da söyleniyor. Bunun tüm sistem gücünü açılan oyunlara aktaracağı tahmin ediliyor.

Lenovo Z5 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5 Pro için şu teknik detaylar bekleniyor

Hatırlamak adına merak edilen Lenovo Z5 Pro, 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemi ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan telefon, 4.000 mAh pile sahip. Arkasındaki kamera sistemini 20 + 16 megapiksel kurulumunda olduğu söylenen model, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor.

İlgili Video

Telefon için sızdırılan nadir videolardan