reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro

Lenovo Z5 Pro tanıtım tarihi belli oldu; beklenen model sonunda geliyor

Uzun süredir resmi sızıntılar ile gündeme gelen ve gösterimi yapılan Lenovo Z5 Pro için resmi tanıtım tarihi de belli oldu. Model ile tanışmamıza çok az kaldı.

Lenovo Z5 Pro en son Çin’deki teknoloji etkinliğinde gösterilmişti. Sürgülü yapı sayesinde bir ekran çentiğine sahip olmayan telefon, oldukça ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Sürgülü yapıda hem ön hem de arka kameraları taşıyan model, gerçekten etkileyici görünüyor. En son S5 Pro modelini tanıtan firma, esas beklenen Z5 Pro‘yu ise 1 Kasım tarihinde lanse etmeye hazırlanıyor. Çin’de düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak model, pazarda direkt olarak bugün tanıtılan Xiaomi Mi Mix 3 ve yakında tanıtılacak Honor Magic 2 karşısına çıkıyor. Teknik olarak baktığımız zaman merak edilen Lenovo Z5 Pro, 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemi ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan Lenovo Z5 Pro, 4.000 mAh pile sahip. Arkasında 20 + 16 megapiksel çiftli kameranın yer aldığı söylenen model, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5 Pro yeni dönemin önemli bir oyuncusu olacak

Resmi olarak global pazarda da satılması beklenen telefon, heyecan veren cihazlar arasında yer alıyor. Katlanabilir modeller öncesinde büyük ses getirecek sürgülü / kızaklı akıllı telefon altyapısı, şu an kişilerde oldukça iyi geri dönüşler alıyor.

İlgili Video

Telefon için hatırlarsınız en son bu video yayımlanmıştı