reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo S5 Pro

Çift ön kameralı Lenovo S5 Pro modelinden beklenen açıklama

Akıllı telefon dünyasının iddialı isimleri arasında yer alan Lenovo, S5 Pro ile uzun süredir gündeme geliyor. Resmi açıklamaya göre Lenovo S5 Pro ile tanışmamıza çok az kaldı.

Lenovo S5 Pro, resmi olarak yapılan paylaşıma göre 18 Ekim tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Bu açıdan çok fazla beklenmeyecek telefon, merak edilen sürgülü Z5 Pro modelinden farklı deniyor. Bu konuda büyük bir kafa karışıklığı bulunurken, sağlam kaynaklar Z5 Pro ile S5 Pro modellerinin ayrı telefonlar olduğunu söylüyor. Geçtiğimiz gün çekilmiş örnek fotoğrafları paylaşılan Lenovo S5 Pro, dörtlü arka kamera sistemine sahip olacak söylentileriyle de gündeme geliyor. Gördüğümüz kadarıyla arka kamera sistemiyle 2 kat optik yakınlaştırma sunacak telefon, burada yapay zekadan da yararlanıyor. Önünde iki adet özçekim kamerası yer alacak model, bunun haricinde pek bir detay taşımıyor.

Lenovo S5 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo S5 Pro modelinden daha çok merak edilen Z5 Pro için neler biliyoruz?

Merak edilen telefon sürgülü kamera sistemi üzerine kuruluyor. Bu açıdan çok merak edilen Z5 Pro, 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 600 serisi işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan Z5 Pro, 4.000 mAh pile sahip. Arkasında 20 + 16 megapiksel çiftli kameranın yer aldığı söylenen model, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor. Z5 Pro’nun ne zaman tanıtılacağı ise henüz bilinmiyor.

İlgili Video

Google’ın tanıttığı yeni ürünleri