reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo S5 Prp

Lenovo S5 Pro hakkında önemli bilgiler sızdırıldı

Yakın zaman içerisinde Lenovo S5 Pro modeli karşımıza çıkıyor. Model kısa süre önce hem resmi kayıtlarda hem de Geekbench’te göründü.

Lenovo S5 Pro, resmi olarak yapılan paylaşıma göre 18 Ekim tarihinde lanse ediliyor. Çıkışa oldukça yakın olan telefon, ilk olarak resmi TENAA kayıtlarında göründü. Buna göre oldukça standart bir tasarımı olan telefon, çok büyük ihtimalle çentikli bir tasarım üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü arkasında olan telefon, yine arkasında çiftli kamera sistemi taşıyor. Önünde de çiftli kamera olduğu belirtilen Lenovo S5 Pro, kamera konusunda yapay zekadan da yararlanıyor. Model ayrıca Geekbench performans testinde de göründü. Buradan elde edilen sonuca göre modele gücünü Snapdragon 660 işlemci veriyor. Test kapsamında 6 GB RAM ile görünen model, kutudan Android 8.1.0 ile çıkıyor. Bunun haricinde detay alamadığımız telefon, tek çekirdekten 1.337 puan, çok çekirdekten ise 4.928 puan alıyor.

Lenovo S5 Prp

Lenovo S5 Pro modelinden sonra gelecek Z5 Pro hangi özelliklere sahip?

Merak edilen telefon farkını sürgülü kamera sistemiyle koyuyor. Bu açıdan çok merak edilen Z5 Pro, 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 600 serisi işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan Z5 Pro, 4.000 mAh pile sahip. Arkasında 20 + 16 megapiksel çiftli kameranın yer aldığı söylenen model, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor. Z5 Pro’nun ne zaman tanıtılacağı halen bilinmiyor.

İlgili Video

Google’ın tanıttığı yeni ürünleri