reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro

Sürgülü kamerayla çerçevesiz tasarlanan Lenovo S5 Pro ile çekilmiş örnek fotoğraflar

Sızıntıları hep resmi kanallardan gelen Lenovo S5 Pro, bugün örnek fotoğraflarıyla karşımıza çıktı. Model kamera konusunda oldukça iddialı görünüyor.

Daha önce Z5 Pro olarak da isimlendirilen Lenovo S5 Pro, sürgülü kamera dünyasının dikkat çeken modellerinden olmaya hazırlanıyor. Bu tasarımla çerçeveleri çentiksiz şekilde tarihe gömecek telefon, dörtlü arka kamera sistemine sahip olacak söylentileriyle gündeme geliyor. Dört kamerayı başka bir modeline koyma ihtimali de bulunan firma, bugün Lenovo S5 Pro ile çekilmiş bazı örnek fotoğraflar yayımladı. Arka kamera sistemiyle 2 kat optik yakınlaştırma sunacak telefon, burada yapay zekadan da yararlanıyor. Gösterilen örnek fotoğraflar ise genel olarak güzel görünüyor. Boyutları büyük olmayan fotoğraflar, yine de modelin keskin ve nispeten dengeli fotoğraflar sunabildiğini gözler önüne seriyor. Telefonun renkleri canlı gösterme konusunda da iyi sonuçlar sunduğu görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro
Lenovo S5 Pro

Lenovo S5 Pro hangi detaylara sahip olacak?

Merak edilen telefon 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 600 serisi işlemci ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan Lenovo Z5 Pro, 4.000 mAh pile sahip. Arkasında 20 + 16 megapiksel çiftli kameranın yer aldığı söylenen model, olmazsa olmaz ekrana entegre parmak izi teknolojisini de bünyesinde taşıyor.

İlgili Video

Telefon için en son bu video çıkmıştı