reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 için merakla beklenen Türkçe dil desteği açıklaması

CD Projekt RED’in heyecanla beklenen Cyberpunk 2077 oyunu için merak edilen haber geldi!

Advertisement

Witcher 3: Wild Hunt oyununun ardından yeni oyunları heyecanla beklenen CD Projekt RED, bildiğiniz gibi uzun bir süredir Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor. Gamescom 2018’de bir demo gösterimi yapan ekip, heyecan verici, dinamik ve canlı bir dünyayı bizlerle buluşturuyor. Fütüristik bir evrende geçen oyunla ilgili beklentiler yüksek. Ancak Türkiye’deki oyuncuların aklında bambaşka bir soru vardı. Oyunun Türkiye’deki dağıtımını gerçekleştiren Bilkom ise uzun zamandır merak edilen bu soruyu cevapladı. Bilkom’un resmi Twitter’ı üzerinden yapılan açıklamaya göre oyun Türkçe dil desteği de sunacak!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açık dünya RPG

Cyberpunk 2077 oyuncuları açık dünya bir RPG oyunla buluşturuyor. Birinci şahıs bakış açısına sahip olan oyunda V isimli bir paralı askeri canlandırıyoruz. V’nin görünüşünden cinsiyetine kadar değiştirebildiğimizi de ekleyelim. Oyunun en büyük iddiası ise yaratılan evrenin “canlı” bir evren olması. Yani bir NPC yolda önünüzü kesip sizden para isteyebilir ya da sizi görmezden gelip geçip gidebilir. Aynı şekilde bu hikayeden bağımsız karakterlere vereceğiniz tepkiler de size kalmış durumda.

Witcher serisi ile beklentileri hayli yükselten firma ise yeni oyunla oyuncuları tamamen farklı bir evrene götürüyor. Heyecanla beklediğimiz oyunun ne zaman satışa sunulacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Güncelleme: Bilkom konu ile ilgili yeni bir açıklama yaptı. Türkçe dil desteği çalışmalarının hala devam ettiği belirtiliyor. Konuyla ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Fragman