reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

God of War PS4 indirimi

Kaçırmamanız gereken PS4 indirimi

Sony bu aralar PS4 oyunlarına yaptığı zamlarla gündeme gelse de, “Büyük oyunlar, büyük indirimler” kampanyası kapsamında PS4 indirimi başladı. God of War, Detroit: Become Human gibi oyunları indirimde.

Advertisement

FIFA 19, Marvel’s Spider-Man ve son olarak Red Dead Redeption 2 derken bu aralar dilimizde hep PS4 zamları olsa da bu kez konumuz PS4 indirimi oluyor. 469 TL’ye yükseltilen yeni fiyatlarıyla Detroit: Become Human ve God of War oyununun dijital Deluxe versiyonunu alamadıysanız, yeni PS4 indirimi imdadınıza koşuyor. Detroit: Become Human 179 TL’ye indirilirken, God of War da 200 TL fiyatla satılıyor.

Detroit: Become Human’ın Deluxe sürümü beraberinde Heavy Rain geliyor. Ayrıca dijital sanat kitabı, dijital Deluxe oyun müzikleri, Avatarlar ve Cyber Life ve ana karakter PS4 dinamik temaları da yer alıyor. God of War Deluxe versiyonunda ise Ölümün Yemini zırh seti ve Sürgünün Muhafız kalkanı dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra Dark Horse dijital çizgi roman, Dark Horse dijital sanat kitabı, dinamik PS4 teması bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PS4 indirimi ne zamana kadar?

İndirimin 18 Ekim tarihine kadar süreceği belirtiliyor. PS Plus üyeleri bu indirim döneminde yüzde 5 ekstra tasarruf edebiliyor. İndirimdeki diğer dikkat çekici oyunlar arasında Uncharted: Kayıp Miras, MONSTER HUNTER: WORLD, The Witcher 3: Wild Hunt, Horizon Zero Dawn gibi oyunlar yer alıyor. Tüm oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus Ekim 2018 oyunları