reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation yılbaşı indirimleri

PlayStation yılbaşı indirimlerinde dikkat çekenler

PlayStation yılbaşı indirimleri kendini gösterdi. Sadece oyunlarda değil konsol paketlerinde de dikkat çeken indirimler bulunuyor.

Her sene olduğu gibi bu sene de PlayStation yılbaşı indirimleri başladı. Sony Eurasia’nın duyurduğu indirimler sadece oyunlarla da sınırlı değil. PlayStation konsol paketlerinde de çeşitli indirimler bulunuyor. 3 Ocak tarihine kadar sürecek olan PlayStation yılbaşı indirimleri kapsamında PS4 Pro modelinin fiyatı 3.699 TL’den 2.799 TL‘ye düşürülüyor. FIFA tutkunları için de bir yılbaşı sürprizi mevcut. PS4 1 TB FIFA 19 paketinin fiyatının 2.999 TL’den 2.199 TL‘ye düşürüldüğü açıklandı. Benzer şekilde firmanın sanal gerçeklik gözlüğü de yılbaşı indirimlerinden nasibini alıyor. PS VR, PS Camera ve PS VR Worlds oyunlarını kapsayan VR paketinin fiyatı 2.699 TL’den 1.799 TL‘ye indirilmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun cephesindeki indirimler

Konsol indirimlerine ek olarak elbette oyun fiyatlarında da çeşitli indirimler mevcut. Oyun indirimlerinin de 3 Ocak tarihine kadar devam edeceğini söyleyen Sony’nin yaptığı indirimlerde dikkat çeken başlıklar arasında Marvel’s Spider-Man, God of War ve Detroit: Become Human yer alıyor. Yılın Oyunu unvanına sahip olan God of War 199 TL‘ye, Marvel’s Spider-Man 249 TL‘ye, Detroit: Become Human ise 139 TL‘ye inmiş durumda. Bunların perakende satış fiyatı olduğunu söyleyelim. PSN Store’a girerseniz daha da uygun fiyatlar sizi bekliyor. Detroit: Become Human’da ise ne yazık ki indirim yok.

PSN Store‘da yer alan fiyatlarda God of War 134 TL‘ye, Marvel’s Spider-Man 179 TL‘ye satılıyor. Ayrıca dijital mağazada yer alan indirimde Assassin’s Creed Odyssey’in fiyatı da 159 TL‘ye düşmüş durumda.

Marvel’s Spider-Man fragmanı