reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation’da büyük Black Friday indirimleri

Dünyayı kasıp kavuran Black Friday çılgınlığı için PlayStation da yapacağı indirimleri müjdeledi. Oyuncuları hem oyun hem de donanım alanında indirimler bekliyor.

24 Kasım Cuma günü başlayacak olan Black Friday çılgınlığı için Sony Türkiye de indirimlerini müjdeledi. 24-27 Kasım tarihleri boyunca sürecek olan indirimler hem donanım hem de oyunları kapsıyor. Bizim de incelemesini yaptığımız PlayStation VR sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation Camera ile PlayStation VR Worlds ve GT Sport oyunlarından oluşan 4’lü paket 1.499 TL fiyatla oyuncuları bekliyor. PlayStation VR’ın tek başına 1.899 TL satış fiyatına sahip olduğunu hatırlatalım. Ayrıca PS4 almayı düşünenler için de bir paket mevcut. PS4 1 TB konsol ve FIFA 18 paketi, 1.549 TL fiyatla Black Friday indirimlerindeki yerini alıyor.

İndirimli oyunlar

PSN Store’da da indirim çılgınlığı kendini gösteriyor. Oyunlarda yüzde 60’a varan indirimler oyuncuları bekliyor. İndirim süresince NBA 2K18 ve W2K18 219 TL, GT Sport 129 TL, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras oyunları ise 89 TL’ye oyuncularla buluşuyor. Oyun indirimlerinin şimdiden başladığını belirtelim. İndirimli oyunları buradan görüntüleyebilirsiniz. İndirimlerli ürünlere Sony Center, OverGame, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan ve Carrefour mağazalarından ulaşmak mümkün.