reklamı kapat

POPÜLER

LEGO Technic

Gelmiş geçmiş en iyi LEGO Technic olmaya aday ikisi bir arada Mack kamyon seti

Önümüzdeki yıldan itibaren satışa sunulacağı açıklanan LEGO Technic setininin iki farklı şekilde uyarlanabiliyor olması meraklılarını fazlasıyla mutlu edecek.

LEGO’nun yetişkinler arasındaki en favori serisi olan Technic projelerinde bu zamana kadar birbirinden özel örneklere şahit olduk. Bunlar arasındaysa Porsche 911 GT3 RS ve BMW R 1200 GS Adventure projeleri özellikle bizim radarımızda daha fazla yer edindi. Otomobil ve motosiklet dünyası 2018 yılı için hazırlıklarını bir bir sergilemeye başlarken görünüşe göre LEGO dünyası da buna paralel bir kazanımla yoluna devam edecek. Asla unutamayacağınız LEGO Technic projelerinden birisi olmaya aday olan Mack kamyon seti önümüzdeki yıldan itibaren meraklıları için raflardaki yerini almak için gün sayıyor.

İki modelleme yapmak mümkün

Setin görünümü dışında en dikkat çeken noktasıysa ikisi bir arada olarak tasarlanması. Yani Muck’ın çekicisi dışında aynı parçalar üzerinden ikinci bir modelleme yapmak mümkün. Kullanıcıların burada inşa edebileceği ikincil araçsa damperli bir kamyon. İşlevsel yapısı sayesinde çöp aracı olarak da nitelendirebileceğimiz model evinizde yeni yardımcısız olmaya aday diyebiliriz. Tır bölümüyle daha çok ilgimizi çeken set için açıklanan yurt dışı fiyatıysa 150 dolar civarında. İlk adımda olmasa da Türkiye’de de satışa sunulmasını beklediğimiz modelin kur oranlarından ötürü cep yakabileceğini de belirtmeden geçmeyelim. Şu aşamada yapabileceğimiz en keyifli şeyse detaylar içerisinde kaybolmak…