reklamı kapat

POPÜLER

Bugatti Chiron LEGO Technic

Hoşgeldin güzellik; Bugatti Chiron’un merakla beklenen LEGO Technic seti tanıtım öncesinde sızdı

Nefes kesen detaylar üzerine oluşturularak beklentileri karşılama konusunda fazlasıyla iddialı olduğunu gördüğümüz Bugatti Chiron LEGO Techcnic seti, kısa süre içerisinde resmiyete de kavuşacak.

Geçtiğimiz şubat ayı itibarıyla, Bugatti ve LEGO arasında yapılan ortaklıkla Technic ailesi arasına gireceği duyurulan Chiron, bizleri asfaltta olduğu kadar evlerimizde de şenlendireceğinin sinyalini veriyordu. Bunun en temel sebeplerinden birisi de Porsche 911 GT3 RS örneğiyle işi zirveye taşıyan Technic ailesinin başrolde olması. Kısa süre önce markanın resmi sosyal medya hesabı üzerinden, gerçek bir otomobil tanıtırmış havasında üstü örtülü şekilde paylaştığı Bugatti Chiron LEGO Technic, tanıtıma iki gün kala ciddi bir sızıntı üzerinden karşımıza çıktı. Ailenin bu zamana kadar üretilmiş en büyük seti olarak nitelendirilen projenin sadece büyüklüğünü konuşacağımızı hiç sanmıyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aktif arka kanat detayı

Fransa merkezli Magazin Pro Driver CZ tarafından sızdırılan fotoğraflarda projenin beklediğimiz gibi detaylardan oluşa muhteşem bir bütünlüğünün olduğunu görüyoruz. Altyapısında elemanlardan motora, fren kaliperlerinden kokpite kadar uzanan bu gerçeklik içerisinde hareket edebilir yapıya sahip aktif arka spoilerın olması da işi başka noktaya taşıyor. Parça adedi olarak 2.800 sınırını geçebileceği ile ilgili iddiaların göze çarptığı modelin iki gün içerisinde resmi kanallar aracılığıyla tanıtılmasını bekliyoruz. Şu anda değerlendirmesini yaptığımız sızın ile birlikte bu tanıtımın öne alabilmesi de bir ihtimal. Projeyle ilgili görüşlerinizi bize yorum olarak iletebilir, gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.